Obavijest o predavanju dr. Ranko Rajović autor NTC programa

PREDAVANJE

UČENJE JE IGRA! KAKO RADI MOZAK NAŠE DJECE

Istraživanja pokazuju da motoričke sposobnosti djece, njihova pažnja i koncentracija postaju puno slabije u odnosu na ranije generacije djece. Postavlja se pitanje čemu pripisati taj trend, koje su njegove posljedice i na koji način ga je moguće promijeniti? Koje su moderne pogreške roditelja, kako ih izbjeći, kako naučiti djecu razmišljanju i kako da učenje bude igra, a ne mučenje? O svim ovim temama, kao i konkretnim tehnikama i primjerima iz prakse, biti će riječi na NTC predavanju.

Predavanje drži dr. Ranko Rajović, autor NTC programa

Termin: subota, 25.5.2019.

Vrijeme: 18:00 – 19:30

Mjesto: dvorana bivše OŠ Orehovica, ulica Zrinskih 40, Orehovica

Besplatne ulaznice možete zatražiti preko kontakt obrasca ili preuzeti u vrtićima (DV Loptica Čakovec, PO Medo Orehovica ili PO Lavić Sveti Đurđ)

Sva mjesta su trenutno popunjena. Za više informacija slobodno nas kontaktirate putem kontakt obrasca. 

    [wpgdprc "Upotrebom ovog obrasca prihvaćate pohranu i rukovanje vašim podacima na ovoj web stranici."]