Obavijest o predavanju dr. Ranko Rajović autor NTC programa

PREDAVANJE

UČENJE JE IGRA! KAKO RADI MOZAK NAŠE DJECE

Istraživanja pokazuju da motoričke sposobnosti djece, njihova pažnja i koncentracija postaju puno slabije u odnosu na ranije generacije djece. Postavlja se pitanje čemu pripisati taj trend, koje su njegove posljedice i na koji način ga je moguće promijeniti? Koje su moderne pogreške roditelja, kako ih izbjeći, kako naučiti djecu razmišljanju i kako da učenje bude igra, a ne mučenje? O svim ovim temama, kao i konkretnim tehnikama i primjerima iz prakse, biti će riječi na NTC predavanju.

Predavanje drži dr. Ranko Rajović, autor NTC programa

Termin: subota, 25.5.2019.

Vrijeme: 18:00 – 19:30

Mjesto: dvorana bivše OŠ Orehovica, ulica Zrinskih 40, Orehovica

Besplatne ulaznice možete zatražiti preko kontakt obrasca ili preuzeti u vrtićima (DV Loptica Čakovec, PO Medo Orehovica ili PO Lavić Sveti Đurđ)

Sva mjesta su trenutno popunjena. Za više informacija slobodno nas kontaktirate putem kontakt obrasca. 

Upotrebom ovog obrasca prihvaćate pohranu i rukovanje vašim podacima na ovoj web stranici.